Reference - Pension Monika

Michaela Biláková
Pension Monika je velmi pěkný, čistý a útulný. Personál je velice vstřícný a příjemný. Cítíte se tam jako doma.

Michal Skoták
Vše OK, doporučuji

Zdeněk Liebel
Vzorné vše!!!! Soukromé: Vydržet, jen tak dál. Velká pochvala za vše.

Zdeněk Ptáček, Kodaň , Dánsko
Zvlast se mi libilo, ze v hotelu i v cervenci fungovalo topeni. Mohl jsem se ohrat po dlouhe jizde na kole v chladnem, destivem dni a ususit si mokre saty. Take uschova meho kola v lizarne hotelu byla velmi pekna a bezpecna. Snidane byla vyborna s bohatou nabidkou a velkym vyberem.

Marie Zacharová
Skvělé, téměř domácí prostředí, klid. Ráda se do tohoto penzionu vrátím.

Markus , Deutschland
es gibt nichts zu meckern, sehr gerne wieder!

Rudová, Česká Republika
Po celý pobyt jsme byli velmi spokojeni. Všude bylo čisto, personál milý, vstřícný a ochotný. Jídlo velmi dobré. Za celou dobu nám vůbec nic nescházelo. Soukromé: Děkujeme za velmi příjemný pobyt. Díky pohodové a milé atmosféře, příjemnému personálu a dobrému jídlu se k vám velmi rádi opět vrátíme. :-)

Tutt Sue, Velká Británie a Severní Irsko
LOVELY COMFORTABLE BEDS ,FOOD REALLY NICE,VERY GOOD VALUE FOR MONEY.

Daniusevicius Karolis, Litva
Very good place for the vacation with activities. Small kitchen, but it has everything what You need. Very warm place.

Vollbrecht Ronny , Deutschland
Sehr nette Bewirtung und Pensionsleitung. Kostenlosen Wlan. Tägliche Müll- und WC Reinigung. Große Auswahl beim Frühstücksbuffet für Tschechische Verhältnisse.

Petr, Česká Republika
Velka spokojenost a mily personal!

Helena Nováková, Česká Republika
O hosty bylo dobře postaráno. Personál vstřícný a ochotný. 

Záporné: Překvapeni jsme byli, že byla propagovaná restaurace a v mezisezóně byla zavřená, což nás nemile překvapilo.

Ivana Brandová:
Velmi spokojeni,snídaně výborné /velký výběr/,pokoj krásný, prostředí klidné a nádherné - rádi se budeme vracet. 

Zaměstnanci hotelu (8.6)
Služby/Zařízení (8.1)
Čistota pokoje (8.1) 
Pohodlí (8.3) 
Poloha (8.5) 
Poměr kvality a ceny (8.2)

Jan, mladý pár, Praha 4, Česká republika, 4. října 2011
Perfektní snídaně, rodinná atmosféra

Ivan, Mladý pár, Praha, Česká republika 19. ledna 2012
Really nice staff there.

Jacek, Rodina s malými dětmi, Bielice, Polsko, 23. ledna 2012
Lokalizacja ferii super dużo śniegu jednak doradzam koniecznie łańcuchy na sezon zimowy bo stromo do wjeźdzania samochodem. Blisko mały stok dla początkujących dzieci z atrakcją toru opon. Do centrum miejscowości jakieś 20 minut spacerem

Některá hodnocení hostů jsou osobními názory uživatelů Booking.com, kteří po pobytu v hotelu vyplnili dotazník. Tyto názory si můžete ověřit na serveru booking.com

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA